تهران - اتوبان فتح-بلوار ایران خودرو - بن بست لاله
66284866(021)

خدمات

ساخت درب و پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم

پنجره ساز افق افتخار دارد اعلام کند تمامی دستگاه های تولید پنجره این شرکت از نوع مرغوب و بروز بوده تا بتواند پنجره ای ایمن ، تمیز ، مقاوم و با استانداردهای جهانی تولید کند . پروفیلهای مصرفی این شرکت از پروفیلهای بنام حاضر کشور به نام های ویستابست و وینتک بوده که از کیفیت قابل توجهی برخوردار است . یراق آلات GU ، ROTO کشور آلمان و یراق کـــاله ترکیه از یراق آلات مصرفی این شرکت است .

بیشتر بدانید...

ساخت انواع توری پلیسه، ثابت و رولینگ

یکی از تولیدات شرکت پنجره ساز افق انواع توری است . توری های پلیسه ، رولینگ ، ثابت و توری های داخل شیشه از جمله توری هایی است که با کیفیت بالا تولید شده تا در فصول گرمی که حشرات موزی باعث اذیت افراد میشود بتواند عایقی مطمئن برای حذف این مزاحمت ها بشود .

بیشتر بدانید...

خم کاری انواع پنجره های قوس دار

خم کاری و قوس دادن به پروفیل های یو پی وی سی از جمله کارهایی است که شاید خیلی از دوستان همکار انجام میدهند، اما شرکت های انگشت شماری هستند که میتوانند این پروسه را به درستی و با کیفیت مطلوب انجام دهند .

شرکت پنجره ساز افق مفتخر است اعلام دارد : تمامی دستگاه های خمکاری این شرکت ، از تولیدات و اختراعات خود این شرکت بوده تا بتواند خم هایی بی نظیر و متنوع مثل : خم یک تکه ، خم ویترینی ، خم نقطه صفر جوش ، خم بطول حداقل ۳۵ سانتیمتر و حداکثر ۶ متر را تولید کند .

بیشتر بدانید...

ساخت پنجره با زوایا و اشکال هندسی مختلف

پنجره ساز افق در راستای اهمیت به سلیقه مشتریان خود رو به تولید پنجره با زوایای مختلف و اشکال هندسی مختلف کرده است . این خدمات نیز با برترین کیفیت ها خدمت شما عزیزان ارائه میشود .

بیشتر بدانید...

رنگ آمیزی و لمینیت انواع پروفیل های یو پی وی سی و آلومینیوم

اساس پروفیلهای یو پی وی سی سفید میباشد ولی با توجه به اهمیت رنگ ها در نمای ساختمان ها و سلایق مختلف هر شهر و منطقه کشور عزیزمان ایران ،بران شدیم تا بسته به سفارش مشتریان خود از انواع رنگ های سفارشی با بالاترین مقاومت و زیبایی استفاده کنیم .

همچنین با تولید پنجره هایی با روکش لمینیت در رنگهای فراوان توانسته ایم رضایت صد در صدی شما را فراهم آوریم .

بیشتر بدانید...

جهت اطلاع از امکان ارائه خدمات ویژه و سفارشی با ما تماس بگیرید