تهران - اتوبان فتح-بلوار ایران خودرو - بن بست لاله
66284866(021)

درباره ما

پنجره ساز افق

شرکت پنجره ساز افق در راستای ارائه محصولات و خدمات نوین و با بکارگیری متخصصین مجرب در پاییز ۱۳۸۹ شروع بکار نموده است . این مجموعه با داشتن کارشناسان خبره ، دقیق و مشتری مدار در امر اندازه گیری ، نصب درب و پنجره و ارائه خدمات پس از فروش است که حائز اهمّیت این صنعت میباشد . کیفیت بالا ، قیمت ارزان و مناسب ، تحویل بموقع با شرایط آسان ، توانمندی اجرای انواع پروژه های خاصّ مانند قوس ، زاویه دار ،اشکال هندسی ، از ویژگی های منحصر بفرد این مجموعه میباشد . پروفیلهای شرکت پنجره ساز افق از برندهای معتبری چون ویستابست و وینتک است ، همچنین یراق آلات مصرفی نیز با برندهای جی یو و روتوی آلمان است. یراق آلات ترکیه ای کـــاله نیز از برند ارزانتر ولی با کیفیت این شرکت میباشد.

کیفیت بالا

کیفیت بالا ، قیمت ارزان و مناسب ، تحویل بموقع با شرایط آسان ، توانمندی اجرای انواع پروژه های خاص مانند قوس ، زاویه دار ،اشکال هندسی ، از ویژگی های منحصر بفرد این مجموعه میباشد. 

بهترین مواد اولیه

پروفیلهای شرکت پنجره ساز افق از برندهای معتبری چون ویستابست و وینتک است ، همچنین یراق آلات مصرفی نیز با برندهای جی یو و روتوی آلمان استفاده میکند. یراق آلات ترکیه ای کـــاله نیز از برند ارزانتر ولی با کیفیت این شرکت است.

اطلاعات بیشتر

به فکر سفارش و یا تعویض پنجره پی وی سی هستید؟

همین حالا تماس بگیرید